Kim jest #smulagirl?

 

Smula to nie tylko ubranie. To także uczucie. Jak odkryłam, że jestem #smulagirl?

Przede mną była firmowa prezentacja, z gatunku tych, gdzie na szali leży naprawdę sporo. Kiedy merytoryka przygotowana była w każdym detalu, każde słowo i sekunda wystąpienia dopracowana – poszłam szukać UBRANIA. Tego jedynego, które tak samo jak moje słowa odzwierciedli pewność siebie, profesjonalizm, ekspercką wiedzę, ale nie będzie mi przeszkadzać, ani krępować (bo zbyt krzykliwe). Ku mojemu rozczarowaniu nie znalazłam nic dla siebie. Do wyboru miałam garnitury- zbyt formalne, garsonki- zbyt poważne, ubrania które tylko udawały eleganckie- psuły je infantylne dodatki, które choć z założenia kobiece, ujmowały im profesjonalizmu.

Chciałam ubranie minimalistyczne, eleganckie, doskonałej jakości. Kobiece i piękne w sposób, który nie będzie odwracał uwagi od tego co ważne: tego jaka jestem, co mam do powiedzenia światu. Tak powstała SMULA. Dla kobiet, które chciałabym mieć zaszczyt i przyjemność ubrać. Które wiedzą, że ubranie to rzecz bardzo ważna, która musi odzwierciedlać to, jakimi jesteś super babkami! 

Każdy model w naszej ofercie to ubranie, wybrane z miłością i wielkim namysłem. Takie, które same chcemy nosić, by podkreślić kobiecość i siłę, ambicję i pewność siebie, rzetelność i zdecydowanie, słowem: nasze kobiece piękno – wewnętrzne i zewnętrzne. Stawiamy na doskonałą jakość materiałów i wygodę noszenia, staranność kroju i szycia. Siła tkwi w prostocie, dzięki której nasze ubrania możesz nosić na każdą okazję: do pracy i na wieczorny wypad z koleżankami. Zawsze wyglądaj pięknie. Skup się na działaniu, ubrania zostaw nam, bądź #smulagirl. Smula czyli nowoczesny smart casual.

Mamy nadzieję, że nasze modele zachwycą Cię tak samo jak za każdym razem zachwycają nas. Żałujemy jedynie, że od razu nie możesz ich dotknąć – są naprawdę cudowne.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl